Leden v ZŠS V.

Na začátku ledna jsme u nás ve třídě přivítali děti z přípravné třídy, které nám krásně zazpívaly. Zúčastnili jsme se přednášky na téma Zdravých zoubků. V hodinách tělocviku jsme poctivě trénovali na Netradiční čtyřboj a moc se nám dařilo. Při projektovém dni metodika prevence jsme si zopakovali, jak se k sobě správně chovat, a jak nebezpečná je kyberšikana. Vyzkoušeli jsme novou skupinovou rehabilitaci a cvičný byt. Moc se nám líbilo i v muzikoterapii. Posledního ledna nám paní učitelka rozdala výpis vysvědčení a paní ředitelka předala pochvaly ředitelky školy klukům za sportovní reprezentaci školy.

Mgr. Kateřina Valouchová